© 2018  LOQM | KREATYWNA PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ / All rights reserved.

"Detale, jeśli nam się udadzą, nie są dekoracją. Nie odwracaja uwagi i nie zabawiają, lecz prowadzą do zrozumienia całości, przynależą niezbywalnie do jej istoty. W każdym zwartym projekcie mieszka magiczna siła. "

                                                                                                                                                                                   - P. Zumthor"

O PRACOWNI

CEL  

Celem pracowni jest tworzenie projektów na najwyższym poziomie. Nowe projekty zaczynają się od zdobycia całej niezbędnej wiedzy, często poprzez udział użytkowników. Definiujemy cele i wizję projektu oraz wyjaśniamy odpowiedni proces z klientem. Dzięki dokładnemu mapowaniu i analizie tworzymy wgląd, który staje się podstawą do dalszego projektowania projektu.

 

MISJA

Z niczego tworzymy przestrzeń, która poza estetycznymi oraz funkcjonalnymi walorami staję się częścią życia. Wierzymy, że kreatywność polega na szukaniu tego, czego brakuje - na nieustannym dostosowywaniu myśli i wyrażeń. Cieszy nas kiedy oczekiwania klienta zostają spełnione, dzięki naszej pracy twórczej. W każdym zleceniu szukamy tego, co sprawia, że ​​projekt jest wyjątkowy.  Przygotowujemy odpowiedź, która ( mamy nadzieję) będzie równie zaskakująca,

jak i odpowiednia.

METODA

Rzucamy wyzwanie procesowi projektowania i nam samym każdego dnia! Każdy projekt, nad którym pracujemy, jest wyjątkowy, Oczekujemy, że otrzymamy nowe i nieoczekiwane rozwiązania projektowe. Aby zapewnić najlepszy możliwy wynik, jesteśmy obecni w całym procesie. Oceniamy

i pomagamy w doborze dostawców. Dbamy również o kontrolę na terenie inwestycji i komunikację z dostawcami. W ten sposób zapewniamy, zrealizowanie projektu zgodnie planem .

 

 

Pracownia LOQM narodziła się z potrzeby niezależności i kreatywności.

Klienci mogą liczyć na zindywidualizowany i przemyślany projekt swojej przyszłej przestrzeni. Koncentrujemy się na tym, co robimy najlepiej i wiemy, że partnerstwo jest ulicą dwukierunkową. Dlatego naprawdę wierzymy, we współprace z naszymi klientami na każdym istotnym etapie powstawania projektu. Przejrzystość i jakość to niektóre z fundamentów naszej praktyki

i oczekujemy, że nasi klienci cenią to samo.

ZUZANNA MOTUS

Architekt wnętrz. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Założycielka pracowni LOQM powstałej w 2017 roku. Doświadczenie zdobywała w renomowanych Trójmiejskich biurach projektowych.

 

W projektowaniu ceni bezpośredni kontakt

z klientem oraz ponadczasowe rozwiązania.

Jej realizacje są doceniane przez polskie magazyny branżowe. Do każdego realizowanego projektu podchodzi z entuzjazmem oraz pełnym zaangażowaniem. 

 

Członek Brytyjskiego stowarzyszenia the Design Society.