© 2018  LOQM | KREATYWNA PRACOWNIA ARCHITEKTURY WNĘTRZ / All rights reserved.

Nasz proces łączy w sobie intuicję i wyobraźnię, dzięki czemu możemy wyrazić niezwykłe pomysły z niezwykłą precyzją, klarownością i techniczną jakością od koncepcji po szczegółowe wykończenie. W projektowaniu stawiamy na detal oraz autentyczność.

ETAP  01 : Wywiad środowiskowy

Poznanie potrzeb klienta, preferowanej estetyki

i rozwiązań, które będą mu potrzebne w projektowanej przestrzeni. Dokładna analiza projektowanej lub istniejącej przestrzeni architektonicznej pod kątem funkcji, wyposażenia, skali i ergonomii.

ETAP  02 : Oferta i umowa 

Przedstawienie oferty i podpisanie umowy. Warunkiem rozpoczęcia prac nad projektem jest podpisanie umowy oraz wpłata zaliczki.

ETAP  03 : Inwentaryzacja

To jeden z ważniejszych etapów procesu projektowego, dzięki któremu uzyskujemy precyzyjne wymiary, będące podstawą do realizacji projektów wykonawczych.

ETAP  04 : Schemat estetyki

To otwarta dyskusja z klientem mająca na celu poznanie potrzeb, preferowanej estetyki, kolorów, itp. Obejmuje propozycje doboru materiałów i wyposażenia. Na tym etapie pokazujemy możliwe drogi i zależności pomiędzy rekomendowanymi rozwiązaniami.

ETAP  05 : Koncepcja aranżacji wnętrz

Na tym etapie koncentrujemy się na decyzjach. Pracujemy nad projektami aranżacji wnętrza, posadzki oraz oświetlenia. Wybieramy spośród setek możliwości te konkretne pasujące pod kątem swojej funkcji, materiałów, kolorystyki, a także budżetu.

ETAP  06 : Widoki 3D

Na podstawie przyjętych w etapie koncepcyjnym wyborów: kolorystyki, wyposażenia i oświetlenia tworzymy model 3D wnętrza i opracowujemy widoki. Celem jest pokazanie wypracowanej wizji oraz potwierdzenie proponowanych rozwiązań, kolorystyki, materiałów i wyposażenia.

ETAP  07 : Szczegółowy projekt koncepcyjny 

Po koncepcji i wizualizacjach czas na decyzje. Finalne decyzje to nie tylko estetyka i funkcja to także budżet i optymalizacja kosztów realizacji. Na tym etapie architekt wnętrz jest partnerem nie tylko  w zakresie wizji ale także finansów i czasu.

ETAP  10 : Projekt wykonawczy

Jest to zasadniczo najważniejsza, po koncepcji, część naszej pracy. To dzięki projektowi powstanie wnętrze. Jest on swoistą formułą jednoznacznego przekazu wypracowanej wizji na grunt budowy, pracy ekip budowlanych, elektryków, instalatorów, stolarzy, dostawców wyposażenia.

ETAP  11 : Realizacja i nadzór autorski

Kolejny kluczowy etap to sama realizacja. Aby przebiegała zgodnie z założeniami, musimy zadbać o nadzór autorski. Polega on na kontroli i monitorowaniu wykonawców pod kątem zgodności wykonywanych prac

z dokumentacją i jakości. Na tym etapie dbamy o każdy detal, spotykamy się na budowie,  reprezentujemy klienta

w kontakcie z wykonawcami.

Kiedy zgłosić się po projekt?

​Im szybciej, tym lepiej. Jeżeli zakupiłeś mieszkanie i jesteś przed odbiorem kluczy - to najlepszy moment by się z nami skontaktować. Doradzamy także w trakcie trwania wybierania lokalu - pomożemy wybrać najlepszą przestrzeń pod przyszłe mieszkanie.

+Jest możliwość skorzystania z  naszej profesjonalnej  ekipy ogólnobudowlanej.  Współpracujemy również ze sprawdzonymi stolarzami oraz ślusarzami.

+ W razie potrzeby możemy wykonać  fotorealistyczne  wizualizacje za dodatkową opłatą.

Projekt wartościowy jest oparty na analizie potrzeb inwestora oraz spójności estetycznej. Z tego powodu nie wykonujemy projektów pojedyńczych pomieszczeń.

Projekty są wyceniane indywidualnie.

Pracujemy tylko na legalnym oprogramowaniu